Často kladené otázky – FAQ

Aká je štandardná doba dodania?

Doba dodania záleží od toho, či máme vybraný model kabelky alebo ruksaku skladom. Pokiaľ máme model skladom, vašu objednávku vybavíme do 2 max. 3 pracovných dní od odoslania objednávky. O vybavení objednávky vám príde oznamovací email.

Pokiaľ vybraný model nemáme skladom, bude opäť dostupný do 2 až 3 týždňov. S najväčšou pravdepodobnosťou je vo výrobe:)

Ako tovar zasielame?

V ľúbivom využívame službu kuriéra Slovenskej pošty, prostredníctvom ktorej odosielame všetky slovenské objednávky. O doručení vás kontaktuje priamo Slovenská pošta sms-kou/mailom.

V rámci objednávok z Českej republiky využívame služby prepravnej spoločnosti DPD. Zásielky však vieme poslať aj na výdajné miesta Zásielkovne. Ak máte špeciálne požiadavky na doručovanie – nezabudnite nám ich napísať do poznámky k objednávke. Radi vám vyhovieme. 

Doručenie v rámci Slovenska a Česka je ZDARMA. 

Ak kabelka nie je skladom, bude ešte dostupná?

Ak pod vybraným modelom na našom webe nájdete smutného smajlíka s dodatkom “Nie je na sklade”, nezúfajte. V tomto prípade iba čakáme na naskladnenie kabelky či ruksaku. Všetky modely, ktoré na ľúbivé.sk/lubive.cz nájdete, sú alebo ešte budú dostupné.

Je možné zakúpiť darčekovú poukážku?

Samozrejme. Ak sa bojíte, že sa netrafíte presne do vkusu, potešte blízkych darčekovou poukážkou. Poukážku si môžete zakúpiť online alebo v našej kamennej prevádzke v Trnave. Ďalšie informácií o využití a platnosti darčekových poukážok nájdete na našom webe, v sekcii “Darčekové poukážky.”

Dá sa objednať kabelka v inej farbe ako je v ponuke / Robíte kabelky aj na zákazku?

Kabelky či ruksaky nevyrábame po 1 kuse z daného modelu, alebo v inom farebnom prevedení ako máme v aktuálnej ponuke. Taktiež neupravujeme doplnky na jednotlivé požiadavky zákazníkov. Kapacitne by to nebolo v našich silách. Ďakujeme za pochopenie.

Kde sa kabelky vyrábajú?

Kožené kabelky a ruksaky ľúbivé pochádzajú z Talianska, kde spolupracujeme s malými rodinnými dielňami. Tie pracujú veľmi efektívne, na výber máme z pestrej palety farieb, typov, rozmerov či prevedení. 

Ich modely si vieme upravovať, vyberáme si farbu, doplnky či zapínanie. Keďže máme kabelky priamo od nich, bez ďalších sprostredkovateľov, cena nieje navýšená a pre zákazníkov prijateľná.

Syntetické kabelky – nakupujeme od francúzskeho dodávateľa.  Kabelky si nevieme upraviť podľa našich preferencií.