Aká je štandardná doba dodania?
Odpoveď

Doba dodania záleží od toho, či máme vybraný model kabelky alebo ruksaku skladom. Pokiaľ máme model skladom, vašu objednávku vybavíme do 2 max. 3 pracovných dní od odoslania objednávky. O vybavení objednávky vám príde oznamovací email.

Pokiaľ vybraný model nemáme skladom, bude opäť dostupný do 2 až 3 týždňov. S najväčšou pravdepodobnosťou je vo výrobe.

Štandardná doba doručenia D+1 počas pracovných dní od odoslania tovaru prostredníctvom kuriéra Slovenskej pošty a D+2 prostredníctvom služby Packeta.

Ak kabelka nie je skladom, bude ešte dostupná?
Odpoveď

Ak pod vybraným modelom na našom webe nájdete smutného smajlíka s dodatkom “Nie je na sklade”, nezúfajte. V tomto prípade iba čakáme na naskladnenie kabelky či ruksaku. Všetky modely, ktoré na ľúbivé.sk/lubive.cz nájdete, sú alebo ešte budú dostupné.

Je možné zakúpiť darčekovú poukážku?
Odpoveď

Samozrejme. Ak sa bojíte, že sa netrafíte presne do vkusu, potešte blízkych darčekovou poukážkou. Poukážku si môžete zakúpiť online alebo v našej kamennej prevádzke v Trnave. Ďalšie informácií o využití a platnosti darčekových poukážok nájdete na našom webe, v sekcii “Darčekové poukážky.”

Dá sa objednať kabelka v inej farbe ako je v ponuke/ Robíte kabelky aj na zákazku?
Odpoveď

Kabelky či ruksaky nevyrábame po 1 kuse z daného modelu, alebo v inom farebnom prevedení ako máme v aktuálnej ponuke. Taktiež neupravujeme doplnky na jednotlivé požiadavky zákazníkov. Kapacitne by to nebolo v našich silách. Ďakujeme za pochopenie.

Kde a z čoho sa kabelky vyrábajú?
Odpoveď

Kožené kabelky a ruksaky pochádzajú z Talianska, kde spolupracujeme s malými rodinnými dielňami. Tie pracujú veľmi efektívne, na výber máme z pestrej palety farieb, typov, rozmerov či prevedení. 

Ich modely si vieme upravovať. Vyberáme si farbu, doplnky či zapínanie. Keďže máme kabelky priamo od nich, bez ďalších sprostredkovateľov, cena nieje navýšená a pre zákazníkov prijateľná.

Koža

Výrobky z kože možno rozdeliť do viacerých kvalitatívnych tried podľa zrnitosti, časti pôvodu a štruktúry. Všetky produkty lubive.sk majú pečiatku „Genuine leather“.

Genuine leather je rezaná z dolnej polovice kože. Ponecháva si peknú, bohatú farbu, je pružná na dotyk a zachováva si vôňu kože. Kvalita produktu je vynikajúca a výrobky vydržia po dlhú dobu.

Samozrejme, na trhu existujú výrobky z kvalitnejších častí kože, ktoré pochádzajú z dizajnérskych domov a sú prémiovej kvality.

Syntetické kabelky – nakupujeme od francúzskeho dodávateľa.  Kabelky si nevieme upraviť podľa našich preferencií.