Jar je každým dňom bližšie a s ňou aj slnečnejšie a veselšie počasie, ktoré nepochybne vplýva na našu náladu. Prečo si ju ešte viac nespríjemniť zmenou šatníka, z ktorého načas vyradíme alebo obmedzíme kúsky v tmavších a tlmenejších farbách a nahradíme ich tými farebnými?

K uskutočneniu tejto zmeny vám prinášame niekoľko typov, ktoré môžete aplikovať pri kúpe kabelky, či nejakého iného doplnku.

Tip č.1

Žiarivé farby

Niekomu sa môžu tieto farby zdať príliš, opak je však pravdou.  Stačí si ich predstaviť v kombinácii s jednofarebným alebo jednoduchým outfitom, k tomu pridať tento farebný skvost a viac ani potrebovať nebudete. Tieto odtiene sú túto sezónu veľmi populárne. Siahnuť môžete po rôznych farebných variáciách v odtieňoch oranžovej, napr. koral, losos, broskyňa, neón alebo dokonalej žltej farbe, ktorá rozžiari každý deň, aj ten upršanejší.

Tip č. 2

Ľadvinka cez ruku alebo plecia

Myslím, že pri spomienke na ľadvinku sa nejedna z nás v duchu zasmiala. Tento trend je však späť, no s odlišným štýlom nosenia. Perfektná bude ako súčasť športových, elegantných outfitov, keď so sebou potrebujete zobrať len to najnutnejšie a ísť.  Je to ideálna voľba, keď chcete svoj look ozvláštniť, ale zároveň sa cítiť komfortne.

Tip č.3

Ruksaky (aj) do ruky

Variabilita je hlavnou výhodou tohto kúska. Veľa ľudí si v poslednej dobe obľúbila ruksaky, pretože ruksak už dávno nie je len ten “športový” doplnok, ale mnohí ho vymenili za ťažkú pracovnú tašku, najmä kvôli zdravotným dôvodom. Nový trend však hovorí, že ak sa predsa len rozhodnete ho nosiť ešte na trochu elegantnejší spôsob, tak už môžete! Veľmi jednoducho sa z neho stane taška na plece. Záleží už len od vašich preferencií.

 

 

Tip č. 4

Originálna kabelka

Spravte si radosť a zaobstarajte si niečo čo rozhodne nemá celé mesto! S touto kráskou Mary alebo Lea budete rozhodne pútať pozornosť a využitie tejto kabelky je na vás. Skvelá bude do práce, na prechádzky do mesta a vďaka svojmu povrchu bude po vybratí výplne ideálna aj na kúpalisko či pláž.

 

Dúfame, že vám naše inšpirácie a tipy pomohli:)

Celú našu ponuku nájdete tu.

Soňa z lubive.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *