Ľúbivý Blog:

Priestranná kabelka na formát A4

Často nám kladiete otázku, ktoré kabelky sú tak priestranné, že do nich zmestíte všetko. ? Hoci model tak povediac bez dna, ktorý mala napr. Hermiona z Harryho Pottera v ponuke nemáme, rozhodli sme sa pre vás spraviť zoznam našich ľúbivých kabeliek, do ktorých zmestíte to základné VŠETKO, čo potrebujete, vrátane dokumentov formátu A4. ?

Jarné trendy

Jar je každým dňom bližšie a s ňou aj slnečnejšie a veselšie počasie, ktoré nepochybne vplýva na našu náladu. Prečo si ju ešte viac nespríjemniť zmenou šatníka, z ktorého načas vyradíme alebo obmedzíme kúsky v tmavších a tlmenejších farbách a nahradíme ich tými farebnými?

Letný hit: Bambusové kabelky, košíky a slamienky

Dá sa používať tak ako plážová taška, doplnok na dovolenkové prechádzky alebo taška do mesta, na kávu s kamarátkami, či na večerný drink. Tieto “slamienky” ktoré nájdete aj na našom eshope sú ručne robené a jedinečné. Hodia sa k všetkým letným materiálom, k šatám, ku kvetinovej potlačiam a takisto aj k rifliam.

Ako sa starať o kabelky?

Rovnako ako si zaslúži starostlivosť naše oblečenie, či obuv, tak by sme nemali zabúdať ani na naše doplnky. Určite mi dáte za pravdu, že kabelky sú neoddeliteľnou súčasťou každého outfitu. Veľa o nás vypovedajú a preto by sme sa o ne mali starať, aby nám dlho vydržali vo “fit” kondícii.

Magická metalická

Módne trendy tohtoročnej jesene sú odvážne. Comeback si našla farba “wine” či burgundy a svoje miesto si opäť udržala metalická farba. Tá sa drží v rebríčku módnych trendov už niekoľko sezón. Na druhej strane nás to ani neprekvapuje.